Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
firma
Jesteś tu: Firma > Polski > Aktualności

Santander Bank Polska zaprasza na konkurs

2018-12-17 cwzb kategoria: informacja konkurs 

Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych? Santander Bank Polska zaprasza na konkurs
Polskie społeczeństwo się starzeje. Wzrost liczby osób starszych w społeczeństwie sprawia, że coraz większego znaczenia nabiera przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu seniorów. Dlatego Santander Bank Polska organizuje konkurs „Jak możemy przeciwdziałać wykluczeniu osób starszych”, w którym zachęca do podzielenia się pomysłami na rozwiązanie tego problemu. Najlepszy projekt zostanie nagrodzony aparatem Rocoh Theta 360. Do konkursu można zgłaszać się już tylko do 18 grudnia.
- Nasi Klienci to także osoby starsze. Spotykamy się z nimi codziennie m.in. w naszych oddziałach, placówkach partnerskich czy na łączach infolinii. Wiemy, że część z nich potrzebuje czasem nieco więcej czasu i uwagi, by poradzić sobie z pędzącą dookoła nas codziennością. Dlatego jako bank społecznie odpowiedzialny, wspieramy również takie inicjatywy, które przeciwdziałają wykluczeniu osób starszych, w obszarze technologicznym, społecznym, kulturowym i finansowym – mówi Rafał Kamiński, Menedżer Projektów Innowacyjnych w Santander Bank Polska.
Zgłoś pomysł i pomóż
Pomysły można zgłaszać do 18 grudnia na platformie Banku Możliwości Santander Bank Polska pod linkiem: https://bankmozliwosci.santander.pl/konkursy/wykluczenie-osob-starszych. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na platformie i odpowiedzieć na pytanie „Jak możemy przeciwdziałać wykluczeniu osób starszych?”. Przedstawione pomysły powinny dotyczyć inicjatyw w obszarach: technologicznym, społecznym, kulturowym lub finansowym.
Konkurs jest skierowany do wszystkich osób indywidualnych, niezależnie od wieku czy zawodu. Autor najlepszego pomysłu zdobędzie aparat Ricoh Theta 360, dzięki któremu można robić zdjęcia i filmy sferyczne. Dodatkowo, autorzy dwóch najciekawszych projektów zostaną zaproszeni przez bank do dalszej współpracy nad rozwinięciem i wdrożeniem przedstawionych konceptów.
Wyniki zostaną ogłoszone 20 grudnia do godz. 21:00 na stronie internetowej https://bankmozliwosci.santander.pl/
Szczegóły oraz regulamin konkursu znaleźć można na stronie: https://bankmozliwosci.santander.pl/konkursy/wykluczenie-osob-starszych

Archiwum