Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
firma
Jesteś tu: Firma > Polski > Aktualności

Microsoft dołączył do Klubu Partnerów SGH

2018-12-12 dpir kategoria: informacja 

KPSGH_Microsoft_01.jpg

12 grudnia 2018 Microsoft dołączył do Klubu Partnerów SGH. Dzięki umowie dotychczasowa współpraca między jedną z największych firm technologicznych na świecie i czołową uczelnią ekonomiczną w Polsce wchodzi na nowy poziom. Korzyści odniosą wszyscy: partner biznesowy, dla którego sektor nauki i edukacji jest niezwykle istotny oraz wykładowcy i studenci, dla których bezpośredni dostęp do praktyki zarządzania oraz trendów technologicznych ma kluczowe znaczenie w procesie kształcenia.

– Nasza współpraca trwa długo, bo przynajmniej od czasu wizyty Billa Gatesa w 2003 roku. Dziś podnosimy jej rangę – powiedział prof. Marek Rocki, rektor SGH. – To zaszczyt współdziałać z tak prestiżową instytucją – odpowiedział Mark Loughran, dyrektor generalny Microsoft Poland.

Klub Partnerów SGH powstał w 1998 roku. Jest wspólną inicjatywą zarówno polskich jak i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2003 roku Bill Gates podczas wizyty w Polsce swój wykład wygłosił właśnie w SGH.

Zdjęcia

Klub Partnerów SGH

Archiwum